II Lubelskie Targi Energetyczne Energetics 2009

    W dniach 18-20 listopada 2009 na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A. w Lublinie odbędą się II Lubelskie Targi Energetyczne Energetics 2009.

    Jest to impreza skierowana do wystawców i odbiorów z branży elektroenergetycznej i energii odnawialnej. Jej celem jest zapoznanie wszystkich zaintersowanych z najnowszymi, w tych branżach, produktami i technologiami oferowanymi na rynku.

    Uczestnictwo w Targach to znakomita okazja do promowania swojej działalności i bezpośredniego dotarcia z ofertą do wszystkich zainteresowanych.

    Do odwiedzenia targów organizatorzy zaproszają przedstawicieli biur projektowych, zakładów energetycznych, firm wykonawczych, hurtowni elektrycznych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych oraz spółdzielni mieszkaniowych, firm komunalnych, władz samorządowych województw centralneji wschodniej Polski, uczniów i nauczycieli oraz studentów i wykładowców szkół o profilu elektroenergetycznym, stowarzyszenia i instytucje z branży elektroenergetycznej i energii odnawialnej, media branżowe.