Introl wyłącznym dystrybutorem przepływomierzy marki FLEXIM

    Od stycznia tego roku Introl Sp. z o.o. jest jedynym i wyłącznym na rynku polskim przedstawicielem firmy Flexim w zakresie dostaw i serwisu ultradźwiękowych przepływomierzy do gazów i cieczy.

    Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów INTROL Sp. z o.o. od 1990 roku prowadzi działalność w obszarze modernizacji, automatyzacji i kontroli zróżnicowanych procesów technologicznych. Firma specjalizuje się we wdrożeniach z zakresu inteligentnych układów pomiarowo-rejestrujących; przemysłowych systemów komunikacji, wizualizacji i nadzoru; układów napędowych i sterowania; kalibracji aparatury pomiarowej; modernizacji maszyn i linii produkcyjnych.

    Flexim jest niemiecką firmą z 20. letnim doświadczeniem, wyspecjalizowaną w produkcji przepływomierzy bezinwazyjnych. Specjalizacja przyniosła efekt w opracowaniu szerokiej gamy urządzeń, od tych prostych przyrządów do pomiaru przepływu wody, po skomplikowane rozwiązania pozwalające bezinwazyjnie mierzyć przepływ gazu (np. gaz ziemny) czy cieczy o bardzo wysokich temperaturach.

    Obie firmy są partnerami biznesowymi od połowy 2010 roku. Z początkiem tego roku, przedsiębiorstwa rozpoczęły współpracę na zasadzie wyłączności terytorialnej. Z tej okazji, do dowolnego zamówionego do końca marca 2011 urządzenia marki Flexim, oferowane jest bezpłatne uruchomienie i szkolenie obsługowe.

    Kompletna oferta przenośnych i stacjonarnych przepływomierzy bezinwazyjnych marki Flexim na: www.introl.pl.