Koła jezdne i zestawy kołowe ELESA RE

  Firma ELESA poszerzyła swoją ofertę o nowe pozycje: serie kół jezdnych o oznaczeniu RE. Koła i zestawy kołowe serii RE przeznaczone są głownie do ręcznego przemieszczania maszyn, urządzeń lub wózków transportowych wykorzystywanych na szeroką skalę w przemyśle. Wykonane z gumy i/lub poliuretanu koła spełniają wszystkie techniczne wymagania stawiane obecnie takim elementom. Zakres wielkości i wykonań umożliwia ich użycie w większości znanych w przemyśle

  zastosowań.

  Do nowej serii produktów zaliczają się koła o następujących oznaczeniach:

  – RE.FF: koła z techno polimeru na bazie poliamidu z wieńcem z poliuretanu, odpowiednie do gładkich powierzchni.

  – RE.F5: koła w formie odlewów aluminiowych z wieńcem z poliuretanu, odpowiednie do dużych obciążeń i gładkich bądź lekko chropowatych powierzchni.

  – RE.F5: koła wykonane w całości z techno polimeru na bazie poliamidu, przeznaczone wyłącznie do gładkich powierzchni.

  – RE.G1: koła z technopolimeru na bazie poliamidu powleczone szarą, antypoślizgową, termoplastyczną gumą, odpowiednie do gładkich bądź lekko chropowatych powierzchni.

  – RE.E3: koła z piastą z tłoczonej blachy oraz wulkanizowanym gumowym wieńcem, odpowiednie do większości rodzajów nawierzchni oraz do zastosowań na zewnątrz.

  – RE.C7: koła z technopolimeru na bazie poliamidu z wulkanizowaną piastą z szarej naturalnej gumy, odpowiednie do małych obciążeń (do zastosowań ogolnych).

  Zależnie od wymagań danej aplikacji do koł jezdnych stosowane są stalowe, galwanizowane bądź nierdzewne (przy wymaganej odporności na korozję) uchwyty. Wszystkie z prezentowanych kół mogą występować w wersji stałej lub obrotowej (z lub bez hamulca).

  www.elesa-ganter.info.pl