Konferencja NIDays08

  4 listopada w Katowicach oraz 6 listopada w Warszawie odbędą się coroczne, bezpłatne konferencje NIDays08 poświęcone graficznym systemom projektowania. Organizatorem spotkań jest polski oddział National Instruments.

  NIDays to cykl spotkań przeznaczonych dla inżynierów, naukowców oraz ekspertów z branży automatyki i utrzymania ruchu. W ich trakcie każdy będzie mógł dowiedzieć się, w jaki sposób najnowsze osiągnięcia w dziedzinie komputerowych systemów pomiarowych i automatyki zwiększają wydajność oraz obniżają koszty.

  W zakres konferencji wchodzą: wystawa, warsztaty, szczegółowe sesje techniczne dotyczące najnowszych trendów w dziedzinie testowania, sterowania i projektowania, a także demonstracje innowacyjnych zastosowań przyrządów wirtualnych i graficznych systemów projektowania.

  Tegoroczny program został poszerzony o prezentacje branżowe oraz pokazy adresowane do użytkowników końcowych. Daje to możliwość udziału w warsztatach dotyczących LabVIEW 8.6 oraz prezentacji produktów i technologii, a także zapoznania się z konkretnymi zastosowaniami i rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb klientów.

  Szczegółowe informacje oraz rejestracja na konferencje na stronie ni.com/poland/nidays

  Autor: Paweł Szczepański