Konferencja olejowa Kleentek

  Firma EKSPERT, wyłączny przedstawiciel KLEENTEK w Polsce, zaprasza na konferencję naukowo-techniczną „Efektywne zarządzanie gospodarką olejowo-smarowniczą środkiem do obniżenia kosztów produkcji w sektorze tworzyw sztucznych”.

  Konferencja odbędzie się w dniach 29–30 września 2011 r. w Centrum Konferencyjno-wypoczynkowym DANIEL w Ustroniu. Podczas konferencji zostaną przedstawione rozwiązania sprawdzone w fabrykach światowych liderów przetwórstwa tworzyw sztucznych, umożliwiające znaczące obniżenie kosztów produkcji poprzez wdrożenie odpowiednich praktyk i technologii.

  Prelegenci, osoby posiadające wieloletnie doświadczenie, opowiedzą i pokażą, jak bez ponoszenia istotnych nakładów inwestycyjnych, a czasem bez żadnych kosztów, można uzyskać znaczne oszczędności i umocnić swoją pozycję na coraz trudniejszym rynku tworzyw sztucznych.

  Tematyka konferencji skierowana jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie majątkiem produkcyjnym, utrzymanie ruchu, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod i narzędzi umożliwiających obniżanie kosztów produkcji, eliminację awarii i postojów maszyn, zmniejszenie liczby wadliwych produktów itp.

  Patronem medialnym konferencji jest miesięcznik Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych.

  www.kleentek.pl