Konsolidacja grupy kapitałowej CHIORINO

  Firma CHIORINO Sp. z o.o. z Bydgoszczy zakończyła proces poszerzania grupy kapitałowej. W jej skład weszli dotychczasowi strategiczni partnerzy handlowi: Enerpas Sp. z o.o. Lublin, Megabelt Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski, Belt System Sp. z o.o. Płońsk, Polsanta Belt Sp. z o.o. Sulechów oraz Belt Serwis Sp. z o.o. Świdnica. Firmy zmieniły nazwy odpowiednio na: CHIORINO Lublin Sp. z o.o., CHIORINO Południe Sp. z o.o., CHIORINO Płońsk Sp. z o.o., CHIORINO Sulechów Sp. z o.o., CHIORINO Świdnica Sp. z o.o.

  Poszerzenie grupy kapitałowej jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów. Odbiorcy chcą współpracować z firmami producenckimi, które znajdując się na lokalnym rynku, są w stanie szybko reagować na bieżące potrzeby i zapewniają klientom optymalne dostawy, sprawny serwis i kompetentną obsługę handlową.

  Spółki CHIORINO w Polsce działają w ramach międzynarodowego koncernu CHIORINO, który od ponad stu lat specjalizuje się w produkcji taśm transportujących i pasów napędowych. Firma oferuje ponad sto typów taśm, a także pasy płaskie, pasy zębate, pasy specjalne z pokryciami.

  Firma świadczy także usługi serwisowe na miejscu u klienta. Produkty CHIORINO znajdują zastosowanie w wielu gałęziach produkcji, począwszy od przemysłu spożywczego, mięsnego, poprzez przemysł papierniczy, drzewny, meblowy, włókienniczy, odzieżowy, kończąc na branży samochodowej,

  ceramicznej, centrach logistycznych i sortowniach.

  Szerokie zastosowanie produktów CHIORINO wynika ze specyficznych wymagań odbiorców końcowych. Produkty CHIORINO są wykorzystywane do utrzymania ciągłości ruchu w przedsiębiorstwach jako element eksploatacyjny maszyn i urządzeń. Produkty CHIORINO wspierają transport wewnątrzzakładowy, pakowanie i konfekcję wyborów finalnych. Przede wszystkim jednak produkty CHIORINO są stosowane przez producentów maszyn, dla których wykorzystywanie technik napędu jest podstawą do wytwarzania zaawansowanych technologicznie urządzeń.

  Głównym priorytetem dla CHIORINO jest jakość. Gwarancją wysokiego standardu produktów jest własne laboratorium, gdzie prowadzone są badania naukowe i wnikliwe kontrole produkcji. CHIORINO ma certyfikaty ISO 9001 w zakresie kontroli jakości i systemu zarządzania na wszystkich poziomach działania, obejmując cały proces badań, projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu. Działania CHIORINO są prowadzone z poszanowaniem dyrektyw w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Wyrazem tego jest certyfikat ISO 14001.

  www.chiorino.com.pl