Phoenix Contact – Listwa złączy przełączalnych

    Nowa generacja opatentowanych przez Phoenix Contact złączy przełączalnych dla przekładników pomiarowych wyróżnia się zwartą konstrukcją oraz łatwą i bezpieczną obsługą. Pozwala na efektywne, szybkie i tanie tworzenie indywidualnych rozwiązań dla pomiarów prądu. Złączki dostępne są w wykonaniu śrubowym – UTME, sprężynowym – STME oraz do bezpośredniego wtykania przewodów – DTME, z możliwością przyłączania przewodów o przekroju do 10mm².

    Lewarkowy odłącznik tworzy pewne połączenie blokowane w odpowiednim położeniu. Nadrukowane na nim symbole jednoznacznie określają aktualny status połączenia. Opcjonalna blokada zabezpiecza lewarek przed przypadkowym przełączeniem. Uniwersalne, potrójne miejsca na mostki łączeniowe po obu stronach odłącznika pozwalają nie tylko na dowolne mostkowanie złączek ale również na przechowywanie akcesoriów do pomiarów

    Wtykane mostki umożliwiają szybkie i bezpieczne zwieranie przekładników prądowych. Dwu- i cztero-pinowe mostki śrubowe zamontowane w złączkach umożliwiają jeszcze łatwiejsze zwieranie przekładników.

    Linię produktu dopełniają złącza przelotowe i złącza PE o identycznym kształcie. Wraz ze standardowymi mostkami wtykowymi z systemu CLIPLINE Complete umożliwiają stworzenie połączenia gwiazdowego bezpośrednio na listwie pomiarowej.

    www.eltron.pl