Premiera nowej wersji Comarch CDN OPT!MA 16.0

    Na rynku pojawiła się najnowsza wersja programu Comarch CDN OPT!MA. Wersja 16.0 to odpowiedź na bieżące potrzeby rynku. Na nowy produkt składają się m.in. 3 najważniejsze czynniki: sugestie klientów, doświadczenie Partnerów CDN oraz wiedza ekspertów Comarch. Wszystko po to, aby w pełni zaspokoić oczekiwania użytkowników.

    Comarch CDN OPT!MA to rozwiązanie idealnie dopasowane dla właścicieli mikro, małych oraz średnich firm o każdym profilu działalności. Kompleksowość, fachowość oraz możliwość dopasowania programu do każdej firmy wpłynęła na to, że systemowi Comarch zaufało już ponad 27000 przedsiębiorców w kraju.

    W najnowszej wersji wprowadzono przede wszystkim uproszczenia w instalatorze programu. Inne nowości to usprawnienia w module Comarch CDN OPT!MA Detal, wprowadzenie języka niemieckiego i angielskiego do CDN e-Sklep, zmiany w module CDN OPT!MA Serwis i wiele innych.

    Nowa wersja Comarch CDN OPT!MA to przede wszystkim rozwój nowoczesnego modułu do sprzedaży detalicznej oraz rozbudowa modułu do zarządzania biurem rachunkowym. Z każdą wersją wprowadzamy nie tylko uaktualnienia związane ze zmianami w przepisach, ale przede wszystkim nowe funkcje, dzięki którym produkt jest dopasowany do potrzeb klientów. Dodatkowo dzięki zmianom dotyczącym instalacji  rozpoczęcie pracy z programem jest jeszcze prostsze dla nowego użytkownika – mówi Lucyna Chwesiuk, Product Manager Comarch CDN OPT!MA.

    Więcej informacji