Sabur – Terminal operatorski RV500

  Kompaktowy, ekonomiczny i energooszczędny RV500 to pierwszy terminal operatorski w ofercie włoskiego producenta komputerów i monitorów przemysłowych ASEM.

  RV500 wyposażony jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 8,4” z rozdzielczością obrazu 800×600 pikseli. W zestawie znajduje się rysik ułatwiający obsługę ekranu dotykowego. Rysik jest przytwierdzony do obudowy, po użyciu można go umieścić z boku terminala. Terminal można zamontować na ramieniu.

  RV500 zbudowany jest na bazie nowej płyty głównej ASEM PXA zaprojektowanej specjalnie pod kątem procesorów wykorzystujących technologię RISC. Jądrem urządzenia jest zintegrowany z płytą główną procesor Intel PXA270 (520 MHz). Bazuje on na technologii XScale pozwalającej na osiągnięcie dużej wydajności przy niskim poborze mocy. Architektura terminala RV500 została opracowana pod kątem stosowania w warunkach przemysłowych – zastosowano procesory zużywające niewielką ilość energii i niewymagające chłodzenia, a standardowe dyski twarde zastąpiono pamięcią Flash odporną na wstrząsy.

  RV500 jest wyposażony w 128 MB pamięci SDRAM oraz 64 MB pamięci Flash przeznaczonej na zasoby systemu operacyjnego Windows CE. Dane niezbędne do działania aplikacji przechowywane są na karcie pamięci Compact Flash montowanej w wewnętrznym slocie.

  Wbudowane interfejsy: – 1xRS 232 – 5xUSB 1.1 host (4 zewnętrzne, 1 wewnątrz obudowy) – 1xUSB 1.1 device – 1xEthernet 10/100 Mb/s

  Wyłączny dystrybutor produktów ASEM w Polsce: SABUR

  www.sabur.com.pl