Seminarium Systemy Głosowe- jak efektywnie zarządzać magazynem

  21 października w Hotleu Radisson SAS w Warszawie odbędzię się seminarium pt. „Systemy głosowe – jak efektywnie zarządzać magazynem” zorganizowane wspólnie przez SKK i Vocollect.

  Seminarium jest skierowane do firm zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi w logistyce. Wprowadzeniem do tej tematyki będzie prezentacja redaktora naczelnego czasopisma Eurologistics, p. Adama Błusia. Nie każdą technologię można, a nawet warto stosować w każdej firmie.

  Uczestnicy zobaczą jak dokonać wyboru między RFID, kodami 2D, a technologią głosową. Wybór innowacyjnej technologii może być przedmiotem dotacji unijnych. Na seminarium przedstawione zostaną sposoby wykorzystania środków unijnych do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwie.

  Aby przekonać do łatwej integracji technologii głosowej z systemami ERP zaproszeni zostali goście z firm Asseco, Quantum i Teta.

  O wdrożeniu systemu głosowego i jego rozwoju w swojej firmie z perspektywy 4 lat opowie p. Dominik Kotowicz z firmy Kuehne + Nagel.

  Więcej informacji o seminarium udziela Pani Anna Gagaczowska z SKK, tel. 012 2932 700