Skrzynki narzędziowe Kamasa Tools

Skrzynki narzędziowe powinny stanowić jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego warsztatu. Można je z powodzeniem porównać do przenośnych magazynów narzędziowych. Dostosowane do potrzeb, porządkują miejsce pracy. Dzięki temu bezpośrednio przyczyniają się do podniesienia wydajności wykonywanych napraw, głównie poprzez zaoszczędzenie czasu na szukanie potrzebnych narzędzi po całym warsztacie. Dobra skrzynka powinna wyróżniać się odpowiednim rozmiarem, pojemnościąi materiałami, z których jest wykonana.

Niewielki rozmiar umożliwi wygodny transport, odpowiednia pojemność pozwoli na przechowanie większości niezbędnych narzędzi, natomiast konstrukcja skrzynki, wykonana z wysokiej jakości materiałów, wydłuży okres jej użytkowania na długie lata.

Skrzynki narzędziowe marki Kamasa Tools stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą lepiej zorganizować swój warsztat. Wykonane z grubej blachy metalowej, mają odporną na odkształcenia powierzchnię. Wygodne rączki zapewniają mocny chwyt, zapobiegając tym samym przypadkowemu wyślizgnięciu skrzynki z dłoni. Galwanizowane łączniki poszczególnych szuflad zostały wyposażone w wytrzymałe mocowania, odporne na duże obciążenia.

Skrzynki dostępne są w trzech wariantach: z 3, 5 lub 7 szufladami, dzięki czemu, w zależności od potrzeby, można zmieścić w nich wszystkie potrzebne narzędzia.

Oferują dodatkowo możliwość blokady za pomocą kłódki, co szczególnie przydaje się podczas transportu skrzynki. Zanim trafiły na rynek, zostały szczegółowo sprawdzone w rzeczywistych warunkach użytkowania przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools.

www.kamasatools.com