Szybsze dostawy od Elesa+Ganter

    Wraz z nadejściem nowego roku, Elesa+Ganter przygotowało swoje centra magazynowo-logistyczne do zwiększenia przepustowości, a zatem przyspieszenia systemu dostaw oferowanych produktów.

    W ostatnich dniach został zakończony proces modernizacji magazynów wysokiego składowania firmy Ganter. Wprowadzone zmiany zwiększą prędkość poboru produktów z magazynu, co wyeliminuje momenty powstawania zatorów w procesie realizacji zamówień. Systemy magazynowe zarówno Elesy jak i Gantera, mogę poszczycić się wskaźnikiem osiągalności produktów z półki na poziomie 98,8%. Oznacza to w praktyce, że wszystkie produkty standardowe jak i robione na specjalne zamówienie są składowane i dostępne od ręki. Wraz z tymi modyfikacjami i po Polskiej stronie zachodzą pozytywne zmiany.

    Elesa+Ganter Polska jest w fazie rozbudowywania istniejącego magazynu, i będzie to jedno z głównych zadań tego roku. Cały proces zmian logistycznych prowadzi do stworzenia w naszym kraju systemu, gdzie każdy standardowy produkt pokazywany w katalogu jest dostępny i dostarczony do klienta w ciągu 24h. O postępach całego procesu będziemy na bieżąco informować naszych czytelników. Warto w obecnej chwili nadmienić, że już teraz w polskim magazynie Elesa+Ganter dostępnych jest ponad 10.000 produktów z terminem dostawy 24 h.