Targi w Düsseldorfie

W dniach 31.03–04.04.2008 r. odbędą się Międzynarodowe Targi Drutu i Kabli Wire 2008 oraz Międzynarodowe Targi Rur Tube 2008. Targi Wire obejmują takie grupy, jak: maszyny do produkcji, obróbki i przetwarzania drutu i kabli, maszyny do wytwarzania i mocowania sprężyn, narzędzia i urządzenia technologiczne, materiały, druty specjalne i kable, technika pomiarowa, kontrolna i sterownicza, urządzenia badawcze. Poprzednia edycja targów zgromadziła 1100 wystawców z 46 krajów. Ekspozycje obejrzało ok. 37 tys. gości.

W ramach targów Tube przedstawiane są: surowce, rury i osprzęt; maszyny do produkcji, obróbki i przetwórstwa rur, maszyny używane, rurociągi i technologia OCTG, urządzenia technologiczne i środki pomocnicze, technika pomiarowa, sterownicza i regulacyjna, technika badawcza. Swoją ofertę podczas ostatniej edycji przedstawiło 829 wystawców z 45 krajów, a obejrzało niemal 29 tys. zwiedzających.

Targom Wire i Tube towarzyszą odbywające się w tym samym terminie Międzynarodowe Targi Techniki Produkcji i Automatyzacji METAV (to m.in. obrabiarki, systemy wytwórcze, narzędzia precyzyjne, technologie komputerowe, elektronika przemysłowa, osprzęt). W 2008 r. tematem METAV będzie „Efektywność energetyczna w produkcji.

Wstęp na targi jest płatny (cena obejmuje środki komunikacji publicznej w obrębie 30 km).

www.wire.de www.tube.de