ASTOR – Wonderware Equipment Operations Module 2.1

  ASTOR wprowadza na rynek najnowszą wersję modułu funkcjonalnego dla Platformy Systemowej Wonderware – Equipment Operations Module 2.1.

  Wonderware Equipment Operations Module 2.1 jest modułem wykorzystywanym w systemach śledzenia i zarządzania produkcją (MES – Manufacturing Execution Systems) zaprojektowanym, by pomóc przedsiębiorcom znacząco poprawić funkcjonowanie i efektywność zakładowych instalacji przemysłowych.

  Najnowsza wersja została wyposażona w rozwiązania ułatwiające obniżenie kosztów zarządzania utrzymaniem ruchu i administrowania procesami produkcyjnymi. Moduł zapewnia wsparcie aktualizacji baz danych przy wykorzystaniu serwera Microsoft SQL 2005 Enterprise Edition oraz wyposażony został w ulepszony system archiwizowania, co ułatwia gromadzenie kompletnych informacji dotyczących przebiegu procesu produkcyjnego.

  Nowy moduł wykorzystywany w systemach śledzenia i zarządzania produkcją (MES) pozwala na ciągłe monitorowanie i czuwanie nad pracą instalacji przemysłowych oraz umożliwia automatyczne zapisywanie parametrów procesów i maszyn, pochodzących z systemów automatyki (np. PLC).

  Podobnie jak Platforma Systemowa Wonderware, moduł jest zaprojektowany w oparciu o przemysłową architekturę ArchestrA, która jest typem architektury informatycznej zorientowanej na usługi (SOA – Service Oriented Architecture). Moduł jest dodatkowo zintegrowany z technologią Wonderware Factelligence tak, aby maksymalnie zwiększyć efektywność procesów przemysłowych.

  www.astor.com.pl