WObit – Wskaźnik M4NS-NA

    Miniaturowy wskaźnik zasilany z pętli prądowej 4..20 mA, wskazujący na wyświetlaczu 4-dekadowym wynik pomiaru wartości prądu w pętli prądowej, dostępny jest w magazynie firmy WObit w atrakcyjnej cenie. Wskaźnik mimo swoich małych rozmiarów 48x35x53,5 mm można zaprogramować, ustawiając początek i koniec zakresu wskazania i nachylenie charakterystyki. Pełna programowalność wskazań w zakresie –1999 do 9999, przydatna przy współpracy np. z czujnikiem drogi, dającym sygnał wyjściowy 4..20 mA, pozwala na przeliczenie wskazań wg żądanych jednostek. Podobnie wskazania pomiaru sygnału z czujnika ciśnienia przetworzyć można na wielkości odpowiadające mierzonym wartościom w określonych jednostkach. Na płycie czołowej przyrządu umieszczono trzy przyciski, które pozwalają na konfigurację pracy wskaźnika.

    Dokładność wskazań M4NS-NA wynosi 0,3% pełnego zakresu pomiaru +-1 cyfra. Cykl odświeżania wartości wskazania można ustawiać w zakresie 0,5 s do 5 s na jedną z sześciu wartości. Przyrząd ma niezwykle przydatną przy współpracy z czujnikami funkcję monitorowania wartości szczytowej. 

    Brak konieczności zasilania wskaźnika skraca i ułatwia montaż. Wystarczy podłączyć dwa przewody do znajdującej się z tyłu urządzenia listwy zaciskowej. Wskaźnik dostarczany jest w komplecie z klamrą mocującą z tworzywa, pozwalającą na szybkie mocowanie urządzenia w otworze panelu o wymiarze 45,5×21,5 mm. Dzięki obudowie  z tworzywa i powierzchniowemu montażowi elementów elektronicznych wskaźnik waży tylko 46 g.

    www.wobit.pl