ACA X10D – Tablet PC klasy ULTRA Rugged do zastosowań mobilnych

  ELMARK Automatyka wprowadził do sprzedaży nowy Tablet PC firmy ACA Digital model X10D. Urządzenie charakteryzuje się wysoką odpornością na udary zewnętrzne ( upadki, wstrząsy ) dzięki szczelnej obudowie wykonanej ze stopu magnezu oraz wzmocnionej konstrukcji. Spełnia także surowe wymagania normy IP65 w zakresie szczelności obudowy przed pyłem i wodą. Co ważne komputer wykonany jest zgodnie z normą MIL-STD-461E ( kompatybilność elektromagnetyczna ) a jego budowa gwarantuje mu bezproblemową pracę w temperaturach od-20 do +60C.

  Sercem tabletu jest nowoczesny procesor Intel Core 2 Duo U7500 zapewniający mu wysoką wydajność. Dotykowy ekran LCD o przekątnej 10.4” może być wykonany w standardzie SVGA lub XGA ( również w opcji o podwyższonej czytelności w słońcu ). Dla wygody użytkowania na obudowie dostępne są klawisze numeryczne oraz cztery klawisze funkcyjne programowalne przez użytkownika.

  Komputer standardowo wyposaży jest w kartę komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11a/b/g oraz Bluetooth. W opcji dostępny jest wewnętrzny modem HSDPA oraz moduł do nawigacji satelitarnej GPS. Ciekawostką są aż dwa złącza RS-232 obok standardowych USB.

  Producent przewidział także szeroką gamę akcesoriów np.: uchwyt montażowy do pojazdów, zasilacz do samochodów czy wygodne torby do przenoszenia.

  Ze względu na wyjątkową solidność urządzenia a także jego dużą wydajność tablet ACA X10D doskonale sprawdza się w przypadku aplikacji wojskowych i przemysłowych.

  Więcej informacji:  http://www.rugged.com.pl/acax10d.html