B&R Automation – Power Panel 65 – inteligentne i kompletne rozwiązanie

    Nowy Power Panel 65 firmy B&R łączy wydajność i kompaktowe wymiary w jednym urządzeniu. Przez integrację sterowania, wizualizacji i techniki napędowej użytkownik zyskuje inteligentne i kompletne rozwiązania, które mogą być łatwo łączone z różnymi platformami automatyzacji.

    Wyposażony w silny 500 MHz procesor Geode LX800, nowy Power Panel 65 zapewnia dużą moc obliczeniową, która jest szczególnie ważna w aplikacjach sterowania wieloma osiami. Dodatkowo unikatowa kombinacja wydajności oraz kompaktowe wymiary umożliwiają optymalne wykorzystanie miejsca w szafie sterowniczej.

    Power Panel 65 dostępny z 5,7-calowym ekranem dotykowym lub z 3,5-calowym ekranem dotykowym z klawiszami funkcyjnymi, jest optymalną konstrukcją dla wielu typów maszyn i systemów.

    Dwa interfejsy USB oraz port Fast Ethernet gwarantują szybką wymianę danych z systemami wyższego poziomu. Zdalne wejścia/wyjścia i napędy mogą być łączone z wykorzystaniem modułowych interfejsów sieci przemysłowych. PP65 jest dostępny ze zintegrowanym interfejsem X2X lub POWERLINK. Urządzenia mogą być również rozbudowane o RS232/RS485, CAN oraz Profibus DP slave w zależności od wymagań aplikacji. W ten sposób użytkownicy zyskują najwyższy poziom dowolności tworzenia topologii systemu sterowania.

    www.br-automation.com