Datalogic – Czytnik Dragon

    Czytnik został tak zaprojektowany, aby sprostać ekstremalnym warunkom (odporny na upadki z wysokości 2 m), zachowując wydajność i dokładność niezmienną przez długi okres użytkowania. Klasa szczelności czytnika wynosi IP64, co oznacza, że jest w pełni odporny na kurz i wodę.

    Ergonomiczny w zastosowaniu, nieskomplikowany w obsłudze Dragon firmy Datalogic jest odpowiednim narzędziem w zarządzaniu łańcuchem dostaw, przepływami materiałowymi w magazynach oraz w procesach produkcyjnych i logistycznych.

    Opatentowany „green spot” („zielony wskaźnik”) firmy Datalogic został zainstalowany w nowym czytniku, aby wskaźnik był jaśniejszy i dobrze widoczny z odległości 80/90 cm, potwierdzając poprawność odczytów bezpośrednio na kodzie. Na czytniku zostały umieszczone dwie diody LED (Patent Datalogic). Zasięg odczytu od 10 cm do 10 m. Wydajność odczytywania wzmacnia opatentowana technologia Puzzle Solver Technology, która zapewnia szybkie, dokładne odczytywanie wszystkich standardowych symboli i kodów kreskowych od niskiej do bardzo wysokiej rozdzielczości, także słabo wydrukowanych lub zniszczonych.

    www.datalogic.com/dragon