IEI – Przemysłowa pamięć

  Firma IEI Technology Corp wprowadziła do oferty dwukanałowe przemysłowe karty pamięciowe oraz dyski flash o dużej szybkości działania – odczyt do 40 MB/s. Dyski i pamięci flash stanowią wygodną alternatywę dla dysków mechanicznych. Ich atutem jest cicha praca oraz wyższa odporność na wstrząsy i uderzenia. Oferowane karty i dyski dostępne są w wykonaniach na standardowy zakres temperaturowy -10º C +70º C oraz poszerzony: -40º C +80º C.

  Karty CompactFlash mają pojemności od 32 MB do 8 GB, ich żywotność sięga 2 mln cykli odczytu/zapisu. Wiele komputerów przemysłowych ma wbudowany slot kart CF, co sprawia, że zastosowanie karty CompactFlash nie wpływa na zwiększenie gabarytów systemu czy zmniejszenie wolnej przestrzeni wewnątrz obudowy.

  Dyski 1,8″, 2,5″ ATA oraz SATA charakteryzują się wykonaniem o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej. Dostępne pojemności od 32 MB do 128 GB.

  Moduły dyskowe wpinane na płytę, typu „Disk on Module” 40 i 44pin ATA, mają pojemności od 32 MB do 8 GB. Dostępne są także moduły o konstrukcji kątowej, co pozwala znacznie zmniejszyć grubość systemu.

  Nowość w ofercie dostępnych modułów Flash firmy IEI Technology Corp. stanowią wpinane bezpośrednio w płytę dyski typu SATA DOM (Sata interface Disk On Module), które przy małych rozmiarach (21×39,35×8 mm) oferują dostępne pojemności od 128 MB do 8 GB, przy bardzo szybkim transferze.

  Wszystkie dostępne przemysłowe moduły Flash dostarczane przez firmę IEI Technology Corp. mają certyfikaty CE oraz FCC, a także spełniają wymagania dyrektywy RoHS. Wyposażone są w system korekcji błędów ECC.

  Wszystkie karty i dyski mają także funkcję wear-leveling, która w praktyce zapewnia znaczne zwiększenie żywotności pamięci przemysłowych w porównaniu z komercyjnymi pamięciami flash, a co za tym idzie, większą niezawodność systemu i bezpieczeństwo danych.

  www.ieiworld.pl/