Poręczny zestaw nasadek Bahco

    Firma Bahco wprowadziła na rynek niewielkich rozmiarów zestaw składający się z 25 elementów, wśród których znajdują się m.in. nasadki i bity. Bahco SL25 jest zestawem przeznaczonym do drobnych napraw oraz prac domowych. Został wyposażony w niewielką i poręczną grzechotkę dwukierunkową. W zestawie znajduje się 13 nasadek na 1/4″ (o 4 mm do 13 mm), najbardziej popularne końcówki Philips (PH2), Torx (T10, 15, 20, 25, 30, 40) oraz trzpieniowe (H5, H6). Wyposażenie SL25 uzupełnia przedłużka na 1/4″.

    Wszystkie elementy zestawu pakowane są w trwałe pudełko, wykonane z niskociśnieniowego polietylenu dużej gęstości (HDPE). Jest ono odporne na uderzenia zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Narzędzia umieszczone są w specjalnej wytłoczce z pianki. Końcówki dodatkowo mocowane są w plastikowych magazynkach.

    Wszystkie nasadki w zestawie mają opatentowany przez Bahco profil Dynamic Drive, który pozwala na pracę z wyższym momentem siły oraz pracę z już zniszczonymi śrubami. Na główce rękojeści znajduje się przełącznik grzechotki, który jednym ruchem palca pozwala zmienić kierunek pracy narzędzia. Dodatkowo grzechotka wyposażona jest w przycisk pozwalający na szybką zmianę nasadki.

    www.bahco.pl