Vocollect – Bezprzewodowo w magazynie

    Firma Vocollect wprowadza na rynek bezprzewodowy zestaw słuchawkowo-mikrofonowy Vocollect SRX, współpracujący z przenośnym komputerem Intermec CK3. Rozwiązanie to pomaga mobilnym pracownikom magazynów i centrów dystrybucyjnych realizować wszystkie sprawdzone korzyści systemów głosowych w zakresie produktywności i dokładności, przy jeszcze większej swobodzie ruchu.

    Połączenie zestawu słuchawkowego Vocollect SRX, oprogramowania Vocollect Voice i komputera Intermec CK3 sprawdza się w trudnych i wymagających środowiskach pracy w magazynach i centrach dystrybucji. CK3 zapewnia korzyści w zakresie produktywności i dokładności, wynikające z zastosowania systemów głosowych, zaawansowanego obrazowania, przenośnego drukowania i systemu RFID w najważniejszych procedurach w branży dystrybucji. Pracujący bez przewodów i łączeń zestaw SRX plus CK3 daje pracownikom większą swobodę ruchu, co zwiększa produktywność, wygodę użytkowania i bezpieczeństwo.

    Zestawy CK3 wykorzystała firma Odom, dystrybutor napojów, sprzedający miesięcznie 1,7 mln opakowań zbiorczych różnych produktów. Dzięki temu zwiększyła liczbę bezbłędnie wypełnionych zamówień z 76% do 99%, zwiększyła liczbę butelek przechodzących przez system z 360 do 500 na godzinę, zwiększyła liczbę opakowań zbiorczych obsługiwanych przez system z 95 do 156 na godzinę.

    Vocollect Voice w systemie CK3 korzysta z oprogramowania klienckiego Vocollect, programu do obsługi urządzeń i systemu obsługi procesu, współpracując z wieloma innymi narzędziami klienckimi i aplikacjami wspierającymi mobilnych pracowników wykonujących czynności, takie jak pobieranie, uzupełnianie stanów, składowanie i naliczanie cykli.

    www.vocollect.com