Wózek widłowy RX 70-16/20 – STILL

  Firma STILL wprowadziła na rynek nowy typ wózka widłowego z napędem hybrydowym o nazwie RX 70-16/20.

  W cyklu roboczym, RX 70 potrzebuje jedynie 2 litry oleju napędowego na godzinę – jest tym samym najbardziej ekonomicznym wózkiem widłowym w swojej klasie.

  Nowy wózek STILL seryjnie wyposażony został w nowoczesny program oszczędzania energii Blue-Q. Dzięki temu na redukcję zużycia energii (nawet o 10%) ma wpływ także sam operator.

   – Mniejsze zużycie oleju – nawet do jednego litra w stosunku do produktów konkurencyjnych – przy założeniu 1000 roboczogodzin rocznie, pozwala zminimalizować koszty użytkowania jednego wózka w ciągu pięciu lat nawet

  o 18 tys. złotych – mówi Borys Wochna, Prezes Zarządu firmy STILL Polska.

  Wózek RX 70 o udźwigu od 1,6 do 2t. powstał z myślą o pracy w ciasnych przestrzeniach i trudnych warunkach panujących zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. To idealna propozycja dla m.in. dla firm zajmujących się np. handlem materiałami budowlanymi, spedycyjnych oraz pracy w magazynach.

  Jest bardzo łatwy w obsłudze, zwrotny i powala na wykonywanie operatorowi nawet najbardziej skomplikowanych zadań intralogistycznych. Zapewnia jednocześnie bardzo dobrą widoczność, co potwierdziły specjalne testy przeprowadzone wg procedur Niemieckiego Klubu Samochodowego (ADAC).