ELESA+GANTER – Koła pokrętne w wersji INOX

  Firmy ELESA i GANTER wprowadziły do standardowej oferty koła pokrętne w wykonaniach odpornych na działanie czynników atmosferycznych, wilgoci i różnego typu środków chemicznych.

  Koła zostały ukształtowane w sposób umożliwiający ich łatwe czyszczenie. Gładkie powierzchnie i obłe kształty ułatwiają utrzymania kół w czystości. Takie własności pozwalają na stosowanie kół w wersji INOX w aplikacjach wymagających zachowania wysokiej higieny pracy tj. w przetwórstwie spożywczym, przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, instalacjach wody pitnej itp.

  VD.INOX

  To klasyczne, pełne koło firmy ELESA. Wykonane z duroplastu koło z aluminiowym anodowanym pierścieniem ozdobnym jest teraz standardowo dostępne z piastą wykonaną ze stali nierdzewnej AISI 303. Piasta standardowo posiada jedynie nawiercenie pod otwór, co umożliwia samodzielne wykonanie otworu o wymaganej średnicy. Koło VD.INOX może występować w wersji:

  * bez rękojeści obrotowej VD.FP – INOX ,

  * z rękojeścią obrotową (elementy stalowe rękojeści, stal AISI 303) VD.FP+I – INOX .

  Koła dostępne są w zakresie średnic 100 – 300 mm.

  GN 949

  To nowe trójramienne koło firmy GANTER. Wykonane w formie odlewu ze stali nierdzewnej, z przetoczonym wieńcem, piaskowane. Piasta koła ma standardowo wykonany otwór w tolerancji H8. Średnica otworu zależna jest od średnicy koła.

  Koło GN 949 może występować w wersji:

  * bez rękojeści obrotowej GN 949-A,

  * z rękojeścią obrotową (elementy stalowe rękojeści, stal AISI 304) GN 949-D .

  Koła dostępne są w zakresie średnic 100 – 160 mm.

  www.elesa-ganter.pl