XI edycja Warsztatów dla Służb Utrzymania Ruchu

  „Maintenance – czy codzienność może być łatwiejsza? Zastosowanie systemu klasy CMMS/PREKON dla wsparcia procesów Utrzymania Ruchu w zakładach przemysłowych”

  Komtech serdecznie zaprasza na całodzienne spotkanie poświęcone efektywnej organizacji pracy SUR, w czasie którego uczestnicy staną się użytkownikami systemu wspierającego zarządzanie eksploatacją i utrzymaniem ruchu. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu ww. tematyką Komtech organizuje  XI edycję Warsztatów, które odbędą się 24 września 2009 r. w Centrum Szkoleniowo – Konsultacyjnym firmy Komtech w Radomiu.

  W programie spotkania m.in.:

  – Remonty generujące zyski – korzyści wynikające z decyzji o wdrożeniu i eksploatacji systemu klasy CMMS/PREKON

  – Zakres i praktyczne aspekty wdrożenia oraz obecna eksploatacja systemu PREKON na przykładzie jednego z zakładów produkcyjnych

  – Zastosowanie systemu na przykładzie wybranych aspektów pracy Służb Utrzymania Ruchu

  – Rejestracja czasu pracy maszyn i urządzeń (RCPM)

  Podczas spotkania będą mogli Państwo m. in. zasięgnąć opinii użytkownika systemu PREKON w jednym z zakładów produkcyjnych, jak również wymienić się doświadczeniami i poglądami w zakresie zarządzania SUR (obecne trendy, szanse oraz napotkane problemy w utrzymaniu ruchu).

  Spotkanie adresowane jest do Członków Zarządów, Kadry Kierowniczej Działów Produkcji, Służb Technicznych i UR, jak również Głównych Mechaników, Inżynierów oraz innych osób bezpośrednio zaangażowanych w utrzymanie ruchu w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

  Warunki uczestnictwa oraz szczegółowy program spotkania znajdą Państwo na stronie www.komtech.pl