CARBOAUTOMATYKA: Nowoczesne technologie odmetanowania

W poniedziałek 9 grudnia oddana została do użytku jedna z najnowocześniejszych w Polsce stacji odmetanowania w należącej do Kompanii Węglowej, kopalni Brzeszcze. Zaprojektowały i...

Introl zbuduje dla MPEC w Lesznie elektrociepłownię

Introl podpisał umowę z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Lesznie na budowę elektrociepłowni do produkcji energii cieplnej i elektrycznej w wysokosprawnej kogeneracji ze spalania gazu ziemnego, w trybie "zaprojektuj i wybuduj" - poinformowała spółka w komunikacie.

Milionowy akumulator ZAP Piastów

Ostatnio linie produkcyjne zakładów w Piastowie k. Warszawy opuścił milionowy egzemplarz akumulatora.

FATEK Automation Corporation – Nowe serie B1 i B1z sterowników micro PLC

Firma FATEK Automation Corporation, producent sterowników przemysłowych, wprowadziła na rynek nowe serie B1 oraz B1z, powiększając swoją ofertę o sterowniki micro PLC.

Dobór parametrów pracy pętli sterowania to wyzwanie

Właściwe strojenie pętli regulatora może poprawić jakość oraz wydajność produkcji i zminimalizować odpady produkcyjne.

Sukcesja i sukces

homas Jefferson przybył do Francji w roku 1785, gdzie objął stanowisko ambasadora USA, przejmując urząd od Benjamina Franklina. Obejmując swoje nowe obowiązki, Jefferson, choć sam był mężem stanu o świetnej reputacji, miał świadomość popularności, jaką cieszył się wśród Francuzów Franklin.

Debiut targów 4INSULATION

„Dzisiaj mamy swoje święto – w końcu wszystkie firmy branży izolacyjnej mają szansę spotkać się w jednym miejscu, wymienić kontakty, porozmawiać, zobaczyć nowości” –...

We Wrocławiu otwarto ośrodek BiR dla przemysłu lotniczego

Blisko tysiąc osób zatrudni do 2016 roku otwarte w piątek we Wrocławiu Globalne Centrum Inżynierii UTC Aerospace Systems. Ośrodek będzie prowadził badania i wdrożenia...

Jak oprogramowanie dla UR pomaga przy wprowadzaniu norm jakości ISO?

Normy z rodziny ISO 9000 zostały opracowane w celu wspomagania organizacji w procesie wdrażania, utrzymania i ciągłego doskonalenia systemów zarządzania jakością. Zbudowano je na założeniach, że dobrze działająca organizacja powinna być systematyczna i przejrzysta, a głównym jej celem powinno być zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klienta. Aby ten cel osiągnąć, konieczna jest jednolitość celów i kierunków działania oraz stworzenie warunków pozwalających pracownikom na wszystkich szczeblach na zaangażowanie się w procesie ich realizacji. Celem wprowadzenia tych norm jest zbudowanie systemu zarządzania jakością, który pozwala potencjalnym klientom upewnić się, że towary lub usługi proponowane przez firmę są zgodne ze specyfikacją i wolne od defektów. System taki pozwala na zorientowanie się, w jaki sposób dana firma gwarantuje jakość swoich produktów oraz czy jest w stanie tę jakość utrzymać. Odgrywa to ważną rolę w sytuacjach kontraktowych.
[td_block_social_counter facebook=”envato” twitter=”envato” youtube=”envato”]

Featured

Most Popular

Latest reviews

IT w logistyce i przemyśle – zmiana terminu

W związku z katastrofą lotniczą w Smoleńsku i tragiczną śmiercią Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki Pani Prezydentowej Marii Kaczyńskiej oraz towarzyszącej im delegacji parlamentarzystów, duchownych, dowództwa Wojska Polskiego oraz obsługi samolotu prezydenckiego Wydawnictwo Trade Media International Holdings postanowiło przesunąć termin seminarium "IT w logistyce i przemyśle" na dzień 27.04.2010 r.

SAFEMASTER PRO: Modułowy, konfigurowalny i bezpieczny

Nowy modułowy i konfigurowalny system bezpieczeństwa firmy DOLD monitoruje wszystkie obwody bezpieczeństwa w maszynach i wyposażeniu technicznym. Liczbę wejść i wyjść głównej jednostki nadzorującej można zwiększyć w dowolnym czasie za pomocą modułów rozszerzających. Pozwala to na optymalną adaptację systemu do indywidualnych wymagań. SAFEMASTER PRO spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodne z PL e / Cat 4 lub SIL3 CL3 oraz posiada certyfikat TÜV.

Enea: przetarg na nowe bloki energetyczne w Kozienicach jeszcze w 2009...

Spółka energetyczna Enea ogłosi przetarg na generalnego wykonawcę dwóch bloków energetycznych w Kozienicach w tym roku.

More News