PNEUMATICON w Targach Kielce już na początku marca

Już w przyszłym tygodniu odbędą się II Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań – PNEUMATICON.

Tematykę targów stanowić będą między innymi elementy oraz systemy pneumatyczne i hydrauliczne, sterowniki, napędy – układy, systemy automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych, roboty przemysłowe i manipulatory, techniki pomiarowe i laboratoryjne, elementy wyposażenia i części zamienne, usługi instalacyjne i naprawcze, usługi inżynierskie i projektowe, doradztwo techniczne, patenty i licencje. Podobnie jak w ubiegłym roku podczas targów PNEUMATICON zaprezentowane zostaną rynkowe hity i nowości. W czasie wystawy można będzie także uzyskać porady z zakresu instalacji, napraw, usług inżynierskich, projektowych oraz technicznych.

Trzydniowym targom towarzyszyć będzie również odbywająca się od 3 do 4 marca konferencja pod tytułem „Krajowy sektor techniki płynowej wobec wyzwań turbulentnego rynku”. Organizatorem spotkania jest jednoczesny współorganizator targów PNEUMATICON Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych. W konferencji udział wezmą najlepsi polscy specjaliści w tej dziedzinie – naukowcy z polskich uczelni wyższych, przedstawiciele instytucji, centrów badawczych oraz firm.

Podobnie jak w 2008 roku równolegle do II Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON od 3 do 5 marca odbędą się XII Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX, VII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia oraz X Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH.