Nexans – Nowe 8-pinowe gniazdko szybkiej transmisji Cat 7A PCB

  Nexans, producent okablowania przemysłowego, wprowadził do sprzedaży nowe, 8-pinowe gniazdko szybkiej transmisji do stosowania w obwodach drukowanych (PCB).

  Gniazdko GG45-8C PCB jest to prawokątowe gniazdko, które można montować w szybkich aplikacjach transmisji danych PCB i szybkich urządzeniach testujących, jak również do paneli Cat7 i w złączach krzyżowych. Jest ono łatwe w montażu i wyjątkowo wydajne przy szybkiej transmisji danych na złączach z miedzi, w pełni kompatybilne obustronnie.

  Nowe gniazdko GC45-8C PCB zwiększa zakres częstotliwości do 1500 MHz, przewyższając specyfikację IEC61076-3-110 dla Cat7A o 500 MHz oraz wyjątkowo korzystny współczynnik poziomu szumów (zakłóceń).

  Istniejące 12-przewodowe złącze Nexans GG45 uzyskało atest niezależnego niemieckiego instytutu badawczego GHMT AG jako w pełni zgodne ze standardami IEC dla okablowania generycznego dla pasma o szerokości do 1000 MHz w pomieszczeniach klienta. Zawiera ono przełącznik umożliwiający wybór pomiędzy trybem dużej szybkości (600 MHz) i średniej szybkości (250 MHz).

  Nowa seria GG45 8C będzie miała 8 styczników (pinów) i będzie pracować tylko w trybie dużej szybkości, ale z częstotliwością kanału do 1500 MHz.

  www.nexans.com