Współpraca Eaton i Phoenix Contact

    Eaton i Phoenix Contact podpisały w trakcie tegorocznych targów w Hanowerze porozumienie o współpracy dotyczące elektronicznego rozrusznika Contactron z systemem SmartWire-DT.

    Eaton Electric to światowy lider w produkcji wysokiej jakości systemów rozdziału i sterowania energią elektryczną oraz produktów automatyki przemysłowej. Globalne linie produktów należące do Eaton, takie jak Cutler-Hammer®, Moeller®, Powerware®, Holec®, MEM®, Santak® oraz MGE Office Protection SystemsTM to rozwiązania należące do systemu PowerChain Management® wspomagającego działanie układów zasilania wykorzystywanych w centrach przetwarzania danych, przemyśle, różnych instytucjach, administracji, przedsiębiorstwach użyteczności publicznej, handlu, budownictwie oraz przez partnerów OEM na całym świecie.Korporacja Eaton zajmuje się różnorodnymi aspektami zarządzania energetycznego. W roku 2010 osiągnęła poziom sprzedaży wynoszący 13,7 miliarda dolarów.

    Firma obchodząca swoje stulecie działalności w 2011 roku jest światowym liderem w produkcji komponentów elektrycznych, dostarcza także wysokiej jakości systemy zasilania, rozdziału i sterowania energią elektryczną Ponadto produkuje komponenty hydrauliczne, opracowuje systemy i usługi dla urządzeń przemysłowych i przenośnych, oferuje także układy paliwowe, hydrauliczne i pneumatyczne dla lotnictwa cywilnego i wojskowego oraz wydajne, bezpieczne i ekonomiczne układy napędowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Eaton zatrudnia około 70 000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 150 krajach.

    Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.moeller.pl